| ColorfulRainbow a întrebat:

Cum pot avea unele fete slabe sani mari?sad
Si eu sunt slabuta si mi-ar placea sa am sani mai mari, caci ii am micuti dar mi-e frica sa ma ingras ca poate grasimea se depune in rest si nu unde mi-ar dori eu.
Ce-mi sugerati sa fac?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. fitness
2. du-te la un medic sportiv / nutritionist, el iti va spune ce trebuie sa faci si cum sta treaba

| DanScutaru a răspuns:

Cred ca cea mai buna solutie este sa faci cit mai multe flotari, adica sa iti umfli sinii fix ca baietii si in plus vor arata de zeci de ori mai bine ca la oricare alta fata... Succes

| Furny a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, puneti silicoane happycand mai cresti

| 1234Anonim1234 a răspuns:

Sunt putine fete slabe cu sanii mari, si cele care ii au este mostenit de la mama sau bunica sau pur si simplu au avut noroc.Dar stai linistita ca si sanii mici sau normali au frumusetea lor.Nu cred ca daca vei lua in greutate te va ajuta cu ceva, poate ti se vor mari dar foarte putin.Cand vei avea un copil ti se vor mai mari.dar presupun ca nu e cazul acum.Deci Singura solutie ar fi sa-ti pui silicoane altfel sanii tai nu vor ajunge niciodota mari.Incearca sa folosesti sutiene cu push-up sau sutienul care stimuleaza cresterea sanilor desi nu stiu daca e bun. Sper ca ti-am fost de ajutor.