| catthshshshs a întrebat:

De ce unii baieti atat de fraieri? Sa va spun ce am patit...Am cunoscut un baiat acum 2 luni, dar pentru ca amandoi am plecat din orasul in care invatam (vacanta) nu ne-am mai vazut de o luna si jumatate.Era dragut cu mine la inceput...insa acum nu stiu ce sa mai cred.Isi gaseste alte ocupatii.Nu mai vorbesc cu el ca inainte si nu pare sa il mai interesez...cateodata doar imi da iluzia asta. I-am dat 3 mesaje in 3 saptamani si la nici unul nu mi-a raspuns.Totusi, el spune ca ne vom intalni la toamna cand incepe facultatea din nou... Ce sa fie asta oare?

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Poate ca nu te cunoaste indeajuns ca sa tina la tine thinking
mai asteapta si tu un timp...sa va cunoasteti mai bine...si poate isi va schimba comportamentul fata de tine.thinking

20 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Si e fraier ca nu te mai baga in seama?! raised eyebrows.sau de ce?
Pentru ca acum ii place de alta fata. de aia nu il mai interesezi.simplu ca buna ziua.

| catthshshshs explică:

Faza ca mai intra o data la cateva zile pe net si mai vorbeste cu mine si e foarte politicos dar observ ca nu mai este ca inainte...Si nu prea as crede ca si-a gasit pe alta, atat timp cat a incercat sa ma cucereasca 3 saptamani si a insistat sa ma cunoasca personal iar eu in aceasta perioada nu am vrut...

| catthshshshs explică:

Ieri mi-am dat seama ca parerile mele despre el sunt gresite. El nu vrea sa am supere si de asta nu este insistent.winking Nu cum au zis unii dintre voi...

| Silvia a răspuns:

thinking
Ciudaaat straight face
\zzzzzzzzzzzz/

| Encore a răspuns:

De ce e fraier ca sunt revoltat laughing
Pai insemna ca v-ati vazut 2 saptamani in 2 luni raised eyebrows
Nu cred ca a ajuns sa te iubesca in 2 saptamani sa merite sa te astepte pana la toamna straight face

| Ben. a răspuns:

Pai ca sa fiu sincer, eu nu/l vad asa de fraier...

| M.J. a răspuns:

Simplu nu il mai interesezi si are pe alta.lasa-l in pace, el are de pierdut

| pepe a răspuns:

Trebuie sa te resemnezi, gandeste-te ca si-a gasit alta. Daca in toamna te abordeaza adu-i aminte ca a fost insensibil cu tine toata vacanta.

| giovana a răspuns:

Cred ca acasa avea o iubita iar tu esti prietena de la facultate.

| diavolitza a răspuns:

Poate s-a plictisit de tine si cauta noi experiente. cautati altu k asta nu merita. u meriti ceva mai bun :X

| diavolitza a răspuns:

Poate s-a plictisit de tine si cauta noi experiente . cautati altu k asta nu merita . u meriti ceva mai bun :X

| viki a răspuns:

Stii vorba aia, ochii care nu se vad, se uita.winking

| Pufulete666 a răspuns:

Dar daca u l-ai respins 3 saptamani ce mai vrei, s-a plictisit probabil sa tot insiste si cine stie, poate si-a gasit pe alta :p

| kayan a răspuns:

Si de ce n-ai vrut 3 saptamani si acum brusc nu mai poti de dragul lui? sau de fapt pe tine nu te doare capul de el... pe tine te deranjeaza ca nu mai sta dupa fundul tau toata ziua... asa'i?

| just4fun_8801 a răspuns:

Baietii fraieri? Logic ca nu mai prezinti interes pentru ca poate persoana in cauza nu este fan al relatiilor la distanta sau poate ca a cunoscut alta fata care merita mai mult interes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce unii baieti atit de fraieri? ca se te miri tu? nu te-ai prins? a gasit alt put unde sa-si adape manzul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aia esti din imag ii fraier k tea lasat...:X

| maryan_5776 a răspuns:

Clar...are pe altcineva.

| vladutzs a răspuns:

Incetati sa mai dati niste raspunsuri daca acestea doar darama, atunci cand o faceti asigurati-va ca nu daramati si ceea ce mai este in picioare. si nu experientele tale te fac cineva. catty? tu vei stii ce sa faci, ai doar incredere in tinehappy

| barosanuu111 a răspuns:

Vrea doar sex si atat. cunosc foarte multi baieti de genul asta. eu nu sunt asa. o pot dovedi.