| sufletratacit a întrebat:

De ce unii baieti tachineaza fetele? de ce le place sa le enerveze?

Răspuns Câştigător
| leoaica_1036 a răspuns:

Tachinarea e un fel de a-si manifesta iubirea.Nu e vorba de intentia de a enerva, ci de a atrage atentia

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pentru ca sunt imaturi si daca vede ca fata tipa,se agita si se enerveaza,pentru ei e un motiv in plus sa se lege de ea, au satisfactie, recomanda-le sa se mai maturizeze

| SunshineGirl a răspuns:

Probabil ca sa ne atraga atentia intr-un fel sau altul.

| Ioana2518 a răspuns:

Pentru ca le este drag de ele.

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Boi exista 3 variante:
1. te enerveaza pentru c te place si vrea sa iti atraga atentia
2. nu te suporta
3. ii place sa chinuie lumea si sa-i vada nervosi, pentru simpla lui satisfactie

| uranus1995bz a răspuns:

Fetita baiet ii tachineaza fetele doarece ei le plac, ei vor nega dar tachinarile lor vor descoperii sentimentele sper sa iti fiu de ajutor cu rasp asta

| Dee_9331 a răspuns:

Probabil nu stiu cum sase faca vazuti sau pur si simplu le face placere

| buburuza_4437 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta.pai ca sa ne faq sa suferim,pentru cu ne plaq, sunt obsedati de noi, ii place sa fie in centrul atentiei sau nu stie sa piarda in anumite situatii

| VORTEX a răspuns:

Din lipsa de ocupatie laughing