| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca un baiat ma place, insa nu stiu ce sa cred, pentu ca ma tachineaza mereu si face totul ca sa ma enerveze. cu toate acestea vorbestemult cu mine imi zimbeste si asteapta mereu sa zimbesc si eu cind glumeste.

Răspuns Câştigător
| suciu_6907 a răspuns:

Deci baiatul incearca sa, se bage singur in seama prin alte modalitati sa te tachineze asteptand ca tu sa i joci joc si sa vezi ca el te placehappy. orice om care place pe cineva incearca sa faca un lucru ori sa de.a cartile pe fata ori sa se ascunda dupa alte faze:* deci incearca tu prima intreaba-l de ce ma tachinzei si astepti ca sa.ti zambesc la glumele tale incerci sa imi spui ceva? fi tu aia care il lasa cu gura inchisa pentru ca baieti adora fetele serioase care au mereu un cuvant de spus:*

3 răspunsuri:
| elisarktis a răspuns:

Te place dar cred ca asteapta sa faci tu primul pas.winking

| Sweetyass a răspuns:

Eu cred ca treaba este destul de clara... Te place.happy