| ffkldmlasbvn a întrebat:

De ce voi baietii spuneti ca va plac fetele cuminti cand sunteti lesinati dupa curve?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt barbati. ''si nu trebuie sa ma placi tu vere' atata timp cat ma plac ele.'', le plac femeile, vor sa simta sa atinga, tot ce e frumos. Nu poti numi o femeie curva atata timp cat face din placere ceea ce face, daca te referi cumva la faptul ca nu le plac decat lesinatele astea care isi dau parul pe spate si vor sa fie in centrul atentiei alea sunt proaste nu curve au impresia ca au barbatii la picioare, le-ar trebui un viol prefect sa vezi aunci. ''Curvele vor atentie, femeile vor respect.''

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta credeti voi.Sau cel putin ne pricepem sa va lasam aceasta impresie.Inseamna ca suntem buni.Tu din ce categorie faci parte?

| Eufourikul a răspuns:

Mda de asemenea tu nu stii ce inseamna "curva", si personal nu as avea o relatie cu o fata ce nu stie cum sa isi gentioneze singura viata sexuala!
Asa ca voi fetele degeaba tot va clasificati in cele doua tabere, mi se pare o mare IPOCRIZIE!

| scary7 a răspuns:

Pentru ca futaiuri rolling on the floor

| RAY a răspuns:

Eu unu n-am nimic cu o curva, fiecare face ce vrea cu trupul lui, daca lucri 8 ore tot isi vinzi din timpul tau si din viata ta da, e exact la fel, eu n-am nimic cu ele, exista o explicatie da ne plac fetele frumoase asta e adevarul ne atrag cine spune ca nu minte e fetele alea au mai multi parteneri si tu le numesti curve ce vina au ele ca baieti sunt disperati de ele? fetele asa zis cuminti unele sunt mai ca alea asa ca comparatia ta cade e ilogica, nu generaliza nu toti baieti, ca tu nu ma cunosti nici pe mine nici cei 3 mld de masculi din lumea asta asa ca nu ai ce afirma,voi fetele vreti unul frumos,musculos asta e adevarul da, atunci te intrebi de ce, pentru ca se poate si daca se poate mergem la ele, cei frumos ne place, uni dau mii de euro pentru o noapte, fizicul conteaza mult in viata, si alea urate cauta baieti frumosi si nu glumesc, eu unul as prefera o prostituata decat o nevasta macar aia e sincera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma jignesti sad, dar am sa-ti raspund cu o intrebare, voi dc ne inselati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curvele si fetele cuminti servesc scopuri diferite. Cum si baietii sensibili si golanii, la randul lor, servesc scopuri diferite.

| unknøwn a răspuns:

Cui îi plac femeile care gândesc simplu şi văd lumea în noţiuni de alb/negru, bun/rau? cuminte/curva?
Cuminte e o femeie plictisitoare gen îngerînfrânt. Curvă e o femeie care face sex pe bani.
Nouă ne plac variaţiile, nu extremele.
Că voi nu sunteţi capabile să înţelegeţi nici măcar noţiunile astea simple, asta-i partea a doua.

| VampireBlood a răspuns:

Pentru că fac cu ele ce nu-şi permit cu prietenelelaughing

| Zerathull a răspuns:

Depinde,unora le plac curvele(soulless beings), iar altora le plac fetele care au demnitate.

| CheLoo23 a răspuns:

Hey frumoaso sau ce esti tu nu ne pune pe toti in aceeasi Oala ca nu incapem suntem baieti barbati sau cum vrie sa ii numesti nu avem acelasi caracter sau aceeasi inima daca tu nu ai intalnit acel baiat care sa te iubesca sa te faca sa te simti speciala nu arunca vina pe toti cei care sunt de sex masculin deci te rog fi mai cu bun simt nu jigni baieti nevinovati happy bye

| Cozon3 a răspuns:

Pentru ca putem laughing

| Jenifer97 a răspuns:

Poate doar de fatada. laughing

| Gabs98 a răspuns:

Ma pe bune nu i asa. nu stiu pe cine ai intalnit u dar...nu toti suntem asa laughing si adevaru e ca atunci cand gasiti un baiat dragut va bateti joc de el

| Acheles a răspuns:

Eu nu sunt lesinat dupa curve.

| Bogdan-Marian_Mitroi_1991 a răspuns:

Fiindca cu o curva te distrezi o noapte iar cu o fata cuminte te distrezi o viata aka marige material