| Copil.rouz.:x a întrebat:

De ceva timp sunt cu un baiat, peste cateva zile facem o luna.
si imi tot spune mereu,, sa nu uiti sa imi iei cadou" sau,, ce-mi iei cadou?". Si ma streseaza mereu.

Voi ce credeti? Ca tine la mine sau are anumite interese?happy

Funditahee hee

Răspuns Câştigător
| voice a răspuns:

Asteapta sa faceti o luna si fai cadou o despartiretongue
impacheteaza intr'o cutie o hartie p care sa scrii ca vrei sa va despartiti
ii va fura ochii cutialaughing)

7 răspunsuri:
| itarkan a răspuns:

Doar pentru ca iti spune sa ii dai un cadou? Asta nu se poate sti inca, dar cu siguranta aia e doar o gluma. Poate cadoul pe care il vrea, esti chiar tu. Te-ai gandit vre-odata la asta?

| Drums a răspuns:

Wow.
mie mi-ar fi rusine sa ii sp prietenului meu sa-mi ia cadou.
nici nu-mi doresc...
el poate glumi cu asta sau nu te iubeste
adica cred ca cek mai frumos cadou pentru 2 indragostiti ar fi iubirea, respectul, pe care il are unul celuilalt.
eu cred ca nu tine la tine.adica iubirea nu vine cu un cadou!
URAT DIN PARTEA LUI!smug
pup

| 2696 a răspuns:

Interes mai mult ca sigur... un baiat care te iubeste nu-ti va spune niciodata sa-i cumperi ceva decat in cazul in care nu cumva vrei tu sa o faci. ai grija ca nu prea vrea o relatie serioasa ci mai mult una materiala...

| Silvia_6960 a răspuns:

Sincera sa fiu, realizez ca uneori aceste propozitii de gen: " Ce-mi iei cadou?" spuse rar pot fi luate drept o gluma, dar in momentul in care se tot repeta inseamna ca ceva nu este in regula. Inseamna ca relatia voastra se bazeaza pe cat de frumoase sunt cadourile dintre voi? Nu cred ca este prea atasat de tine, dar cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el. Sper sa-ti fi fost de ajutor!

| ady90 a răspuns:

Despartete de el.Cand intri intr-o relatie nu intri pentru cadouri.Intri ca iti place de pers.respectiva

| geo_1909 a răspuns:

Da si nprea!
dca tot iti face asa inseamna ca are anumite interese. daca ti-a zis odata nu vei uita si ii vei lua.
dar asa inseamna ca sta pentru interes. daca tear iubii nu ar trebui sai iei cadou.nu cred ca tine cu adevarat la tine poate sta pentru interes sa tine la tine dar asa e felu lui sa pprimeasca lucruri.
fosta mea pr nu mi-a cerut niciodata cadou xcand se inplinea o luna sau un an de cand suntem impreuna asta inseamna ca tine la mine si nu e pe ineres si doar de ziua ei ii loam si ziua de nume. daca ii loam zice ca nu-i trebuie sal pastrez eu ca ea nu vrea cadouri ca ia ma iubeste si fara.
imi dai si mie funda plzz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desparte-te de el pentru ca cu siguranta e pe interes eu am 5luni de cand sunt cu actualul si mi-a facut cadouri dar nu mi-a zis niciodata sa ii fac cadouristraight face si nici nu a batut apropo-uri.