| 112233 a întrebat:

De ceva vreme imi curge un lichid alb (fara miros), ce inseamna? Este ceva rau?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca esti fata, ai intre 9 si 15 ani si pirezi, din vagin, un lichid transparent, lipsit de miros, inseamna ca ai intrat la pubertate si, in maxim 2 ani, va aparea prima menstra.

| TitiDrLove a răspuns:

Da. o sa iti cada ochii

| dan_2834 a răspuns:

Nu este nimic rau in asta.Acea scurgere o au toate fetele.Ca sa eviti un disconfort ar fi mai bine sa folosesti protejslipuri...o sa te simti fresh. Daca patesti ce patesti inseamna ca esti sanatoasa, nicidecum ca ai ceva, nu te alarma.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Este o mica problema de menstruatie!happy Asa mi se intampla si mie, iti curge din cauza ca ti-a venit!
Brigaela ti-a dat un raspuns ff bun!happy

| dulcykaLy a răspuns:

Nu este nimic rau, este secretie.va curge mereu. happy

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Se numesc scurgeri vaginale. nu-i nimic gravlaughing ori ce fata pateste ce patesti tu acum e normalbig grin. relaxeaza-tewinking

| play4girls a răspuns:

Ce esti? si de unde iti curge? invatati dracu sa formulati intrebarile!

| AndyMcFlurry a răspuns:

Asta e un semn ca esti sanatoasa! Sunt scurgeri vaginale

| 112233 explică:

Scuze ca nu am spus si da sunt fata si am 11 ani.

| JustKidMe a răspuns:

Scuza-ma esti fata?
Daca Da...
Inseamna ca ai Pasaricablushing(scuze de expresie)
Sanatoasawinking