| ManoleAndreeaMaria a întrebat:

De curand mi-amdat seama de ce imi place de prietenul meu: deoarece frate-su mi-e foarte foarte simpatic adica de ce s-o mai lungim? Imi place de fratele prietenului meu? Cum as putea sa-i dau papucii iubitului si cum as putea sa ma combin cu fratele acestuia?

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Te joci cu focul!

Daca chiar vrei sa ai o relatie cu fratele iubitului tau atunci trebuie sa fi foarte diplomata!

In primul rand ii dai papucii actualului cat se poate de civilizat, iar, apoi, dupa o perioada mai lunga, timp in care v-ati cunoscut si te-ai facut 'iubita', te bagi pe frate!

Chestia e sa nu ii faci sa creada ca ca ti-ai batut joc de frate-su!

Si mai e ceva 'periculos', faptul ca actualul poate sa iti bage naispe strambe la frate-suhee hee si asa nu veti fi ever impreuna.Gandeste-te cat de buna ai fost ca iubita a lui, ca sigur o sa-i povesteasca cate ceva!

Bafta!

| Dominicc a răspuns:

Hmmmmm... de cand nu ai mai luat bataie? poate anul asta ai ocazia

| stresu a răspuns:

Lasa-i pe amandoi in pace ca sangele apa nu se face. Iti treceoh go on dar ma intreb: tu nu te-ai prins ca de fratele lui ti-e drag? Sau poate e doar fructul interzis?
Desparte-te de actualul daca nu te intereseaza, dar diplomat, ca daca ii zici ca e mai fain fratele lui s-ar putea sa vezi cum arata palma lui de aproape sau ma rog sa fii jigita urat;
Asa ca las-o balta si cauta unul singur la parinti. Asa a facut o tipa de o stiu eu, a umblat dupa fratele prietenului ei, s-a culcat cu el si i-a prins incornoratul. S-a certat vag cu fratele lui, de ea a scapat rapid si foarte urat pentru ea si apoi cei doi au iesit in oras la o bere sa vorbeasca despre cum era ea in pat. Acum nu zic ca ei doi ar face la fel sau ca ai ajjunge la fel de departe insa fratii de obicei nu isi vor strica relatia pentru o fata. Asa ca asta e.

| un copil:x a răspuns:

Daca fratele prietenul tau este un frate adevarat, si mai ales daca prietenul tau tine la tine, iar fratele sau stie asta, in niciun caz nu ar accepta sa stea cu tine.Nu e frumos din partea ta sa faci ceea ce ai de gand.Nu cred ca ai mai mult de 14 ani. Ia gandeste-te daca prietenul tau te-ar parasi pentru sora ta sau prietena cea mai buna, oare cum te-ai simti? Nu te-ar durea, nu ai fi dezamagita, suparata pe amandoi? Ai grija ce faci, ca poate tu vei fi cea ranita si nu prietenul tauwinking

| linutza a răspuns:

Glumesti nu? dc crezi ca daca-i dai papucii prietenului tau fratesu o sa se combine cu tine? ft grea logica femeeasca. uite nu fa mare haz din asta nu te despartzi de prietenul tau fugi dupa 2 iepuri o data si nu o sa prinzi nici unul ...BAFTA

| madytza_7574 a răspuns:

Sti ca daca vei vrea sa fi cu fratele lui ai provoca o cearta urata intre cei doi nu? si s-ar putea sa nu ramai cu niciunultongue

| ody a răspuns:

Ar fi chiar foarte urat din partea ta daca ai face asa ceva

| ManoleAndreeaMaria explică:

Da ma place

| anutzame96 a răspuns:

Ehelaughing mariutzo depinde daca si fratele lui te place. si in plus ar fi periculos deoarece daca afla prietenul tau ca te-ai bagat cu fratele lui o sa incerce sa va despartastraight face