| Biancabiibiii a întrebat:

De fiecare data cand ma intalnesc cu fostul meu prieten imi face cu ochiul, de curand ne-am despartit, doar ne salutam cand ne vedem, dar nu mai pastram legatura.De ce credeti ca face asta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| BibiMilano a răspuns:

Parerea mea e ca nu trebuie sa l bagi in seama adica va salutati si atat sa l tii la distanta sa I dai cu indiferenta si crede ma ca indiferenta doare! Lasa l pe el sa moara dupa tine! :*

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fiindca stie ca esti o naiva care pune botul la orice

| raluk27 a răspuns:

Pentru ca, in functie de reactia ta, sa-si dea seama daca inca esti lesinata dupa el.

| Robert1999999 a răspuns:

Poate inca mai simte ceva pentru tine happy

Noapte Buna!

| DarkCrina a răspuns:

Spasme musculare

| DarkCrina a răspuns:

Nu ii da prea multa atentie. Aminteste.ti ca nu e fostul degeaba.

| BibiMilano a răspuns:

Buna Bibi laughing Pai trebuie sa intelegi ca asa sunt unii baieti le place sa provoace sa vada daca tu reactionezi s au nu! Daca a-ti avut o relatie lunga inseamna ca inca tine la tine daca nu poate vrea doar sa vada cum reactionezi tu si daca ti mai pasa!