| vane96 a întrebat:

De ieri simt ca parca imi arde faţa si iar ma lasa si tot așa...plus ca am niste arsuri pe stomac...as putea fi însărcinata? având in vedere ca am întreținut relati sexuale neprotejate in zile fertile dar nu a ejaculat in mine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti fi insarcinata, dar astea nu sunt simptome de sarcina, deci nu au nici o legatura

| AFR81 a răspuns:

Exact, poti ramane insarcinata, doar ca simptomele nu au nicio legatura tongue

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine nu prea ai sanse sa fii insarcinata insa tot sunt, dar putine. Daca au trecut trei saptamani de la contact si ti'a intarziat menstruatia, fa un test de sarcina ca sa iti iei de-o grija. Bafta!

| byancaa13 a răspuns:

Ia un test de sarcina, mai bine.

| danielaioana2 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata daca nu a ejaculat in tinelaughing)) e imposibil asa ca stai linistita