| edy100 a întrebat:

De jumate de an, imi place de o fata din clasa de la mine. dar habar n-am daca ei ii place de mine, si nu am curajul sa o intreb. Vine des langa mine, cateodata ma mai si saruta dar asa face cu toti baietii... Nu mai stiu ce sa cred dar dupa cum se comporta nu prea cred si daca o intreb pe mess daca ii place de mine cred ca o sa inceapa sa rada. Nu prea mar deranja pentru ca stiu ca asa face cu toti. Da ma rog, daca imi puteti da niste sfaturi mi-ar fi de mare folos! A si era sa uit : Am 14 ani! Multumesc mult

2 răspunsuri:
| ShineMe a răspuns:

Pai daca tie iti este rusine sa vorbesti cu ea incearca sa ii spui altcuiva sa vorbeasca cu ea.Si nu iti fie frica.Nu va rade de tine.Nimeni nu va rade de tine pentru sentimentele pe care le ai pentru ea.Nu stiu care ar fi motivul de frica.Stiu toti am trevut prin asta.Succes

| andreea7520 a răspuns:

Spune`i ca e frumoasa, fa`i complimente, zambeste`i, da`i de gandit ca tu chiar o placi si poate va incepe sa te placa. Scapa de emotii si nu te mai gandi ca nu te place, cine stie happy