| silviu766 a întrebat:

CITITI VA ROG buna.un pic de ajutor m-am combinat cu o fata cu un an mai mare decat mine am 13 ea 14(prima din viata mea) si am stat cu ea 1 luna jumate si dupa m-am racit destul de tare si n-am mai mers la scoala 1 saptamana jumate. nici pe mes n-am intrat ca sa vb cu ea pentru ca eram bolnav rau de tot.si dupa cand am revenit sa merg la scoala ea se comporta altfel cu mine.nu mai ma baga asa de mult in seama. uneori se facea ca nu ma vede...si ea de felul ei este mai "curva" sau asa ceva. saruta multi baieti la scoala, se dadea pe langa ei. si doar asa cai place sau nu stiu.nu era cu ei, si cand a fost cu mine sa cumintit.nu a mai facut din astea. dar de cand am revenit la scoala, dupa ce am fost racit s-a schimbat la loc.si se dadea pe langa baieti si ii saruta. dar doar cand ma vedea pe mine prin apropiere...si n-am intrebat-o sau sa vb cu ea dc e asa.am lasat-o sa vad cum se manifesta big grin, si acum nu stiu cum sa reactionez. sa o intreb dc face asa, sa o las in pace si sa-mi vad de viata, sa o intreb daca ii cu altu.
P. S. se dadea la alti baieti si ii saruta dar si la mine se dadea si ma saruta dar mie nu-mi place ca se da si la alti
P. S eu o iubesc, nu o plac o iubesc desi nu cred ca sentimentu e reciproc (ea doar ma place CRED )

4 răspunsuri:
| Rux_4388 a răspuns:

Te respinge deoarece nu ai mai sunat-o si nu ai mai vb cu ea o saptamana poate ea a crezut ca nu mai sunteti impreuna daca nu mai dai nici un semn de viata

| cucaracia a răspuns:

Vrea sa te fac invidios, sa'i dai mai multa atentie...

| silviu766 explică:

Bai. de cate ori sati zic ca nu o plac. o iubesc

| oanalore a răspuns:

Parerea mea e ca ea crede ca tu ai neglijat o in acea saptamana,si se comporta imatur,dar tu o poti surprinde vorbindu i deschis si explicandu i ce s a intamplat de fapt.ea o sa fie surprinsa de faptul ca tu ai avut curaj sa infrunti situatia, si sa o abordezi, ceea ce nu e f usor la 13 ani.asa ca fii barbat si vezi ce doreste dc mai vrea sa fie cu tine sau nu, macar sa stii ca ai incercat.succes