| anonim_4396 a întrebat:

De la al catelea act sexual simt femeile placere?

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Al 2-lea-3lea

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba le personal pe ele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti bun, de la prima atingere

| RAY a răspuns:

Cand ajung in patul unui barbat atunci simte placere

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de capacitatea barbatului si de modul in care reuseste sa le excite dar mai ales sa le provoace placere si satisfactia finala. Sunt barbati care niciodata nu reusesc sa le satisfaca pe femei uneori din cauza lor, alte ori din cauza femeilor.

| mihai69 a răspuns:

De al al 3, 14159-lea.
De unde îți veni ideea că ar fi acesta un număr fix, general valabil?
Sunt fete care simt de prima dată (mai ales cele care s-au mai jucat înainte pe-acolo și știu ce le place), la fel cum sunt altele care mor babe frigide, fără a fi simțit vreodată în viață vreo plăcere din zona aceea.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ajung la excitatie maxima, ele pot avea placere maxima de la primul contact sexual.

| Jessica007 a răspuns:

Daca sunt excitate la maxim ajung la orgasm si de prima data, de la primul act sexual.

| Coquina2 a răspuns:

Cunosc cazuri de femei care nu ajungeau la orgasm nici dupa cativa ani de la inceperea vietii sexuale.
depinde de organism, de femeie si de ce o excita.

| MoRtalUP a răspuns:

De la primul, daca ai talent.