| punkk20 a întrebat:

De la cati ani trebuie sa am iubit?

Răspuns Câştigător
| Heather2001 a răspuns:

Eu pe primul l-am avut la 7.serios.vreau sa zic ca nu exista o varsta anume, poti avea oricand iubitwinking

| punkk20 explică (pentru Heather2001):

Si tu acum cati ani ai?

| Heather2001 a răspuns (pentru punkk20):

Daca vorbesti cu mine, am 11 ani.si apropo mersi pentru funda!

| punkk20 explică (pentru Heather2001):

Cuplacere

16 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Pai, in general, majoritatea oamenilor isi incep prima relatia pe la inceputul adolescentei adica 14-15-16 ani happy ...Bineinteles, asta nu inseamna ca e un lucru bun sau rau daca incepi relatiile mai devreme sau mai tarziu, fiecare face cum vrea happy

| Ana94 a răspuns:

Cel mai indicat ar fi după 14 ani, cam aşa (cel puţin eu atunci am început să mă uit după băieţi laughing).

| DeeaMarry a răspuns:

De la cati ani te indragostesti!
DAR relatiile de la 13 ani nu sunt la fel cu cele de la 18, nici cu cele de la 25! Sper ca intelegi ce vreau sa zic.

| IoanaIoa88 a răspuns:

Nu conteaza varsta!

| Biancutzaaa13 a răspuns:

Dalina.de la 15 in sus rolling on the floor))

| punkk20 explică (pentru Biancutzaaa13):

Cine e Dalina eu is alexandra

| Syotos a răspuns:

Nu trebuie sa fie un anumit an, cand esti pregatita sa spun asa.

| bjanka a răspuns:

| punkk20 explică:

Am 18 si n-am iubit

| ymaster a răspuns:

Daca ubesti si esti iubita nu conteaza de la citii ani conteaza iubirea

| ghettostile a răspuns:

Pai de la 12 ani poti sa ai copil si la 10 ani poti sa ai iubitlaughing

| trillaTH a răspuns:

De la vreo 16 ani, aceasta e parerea mea.

| trillaTH a răspuns:

Da, BASSESCU ai mare dreptate.