| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani trebuie sa ai un iubit? Dau funda unor articole mai mari

11 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Lasă-mă să îţi pun eu acum o întrebare: De ce dai fundă articolelor mai lungi? Oricum nu le citeşti. E ridicol ce ai spus. Şi ca să îţi răspund la întrebare: Din experienţa mea personală cel mai potrivit moment să ai un iubit începe pe la vârsta de 14 ani pentru a aduna cunoştinţe, iar de relaţii sexuale: 16-17-18 ani, depinde de personalitatea ta.

Baftă!

| Bebe09 a răspuns:

Asta depinde de tine... fetele in ziua de astazi isi fac prieten de la varsta de 10 ani... ceea ce, consider ca nu este tocmai ok! Eu spun ca primul ar trebui sa ti-l faci pe la varsta de 14/15 ani! Dar cum spuneam la si la inceput, totul depinde de tine!:*

| JustDeedee a răspuns:

Nu e nevoie de varsta...

| Andra10 a răspuns:

La cati ani simti happy. Iubirea nu are varstawinking. O relatie serioasa zic eu ca poti avea de la 14-15 ani happy.

| DNSK a răspuns:

La varsta in care esti destul de mare pentru jucarii si destul de mica pentru relatii intimethinking acum.vezi utongue si buh. daca ai 12 ani si-ti trebuie iubit.at.nu mai zic nimic! traieste copilaria! bucura-te de ea.k de baieti o sa ai parte in fiecare zi din viata! da copilaria trece.acum o ai si peste ani.o sa-ti aduci aminte cu drag de ea.bafta mare

| anonim_4396 explică (pentru DNSK):

Am 17 ani

| DNSK a răspuns:

At da-i bataietongue

| Deniise a răspuns:

Eu zic 13/14 ani pentru ca atunci incepi sa vezi lumea altfel.(parerea mea)

| OanaSimpluu a răspuns:

...Atunci cand simti.

| Cosmiiinaaa a răspuns:

Buna! Pai depinde si de personalitatea ta. Daca esti destul de matura pentru a avea un iubit, daca stii cum sa te descurci intr'o relatie.

| Cosmiiinaaa a răspuns:

Buna! Pai depinde de tine, daca esti destul de matura pentru a avea un iubit si sa te descurci intr'o relatie!winking