| niky48 a întrebat:

De la ce varsta ati inceput sa va uitati la filme porno?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la 7 ani ma sculam la 5 dimineata si maicamea era in dormitor isi calca hainele ca sa mearga la munca si eu la tv laughing

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu mai stiu cred ca pe la vreo 13-14 ani

| Adyr0 a răspuns:

Pe la 14 ani, dar sunt mai marfa alea erotice love struck. Pana la 14 m-am bucurat de copilarie in liniste si pace laughing.

| Laurici :x a răspuns:

:-& scarboss :-&
nu imi plac filmele pornolaughing
dar vara asta, in tabara :-& cu toata gasca mancam sh ne uitam la filme pornolaughingde fapt fetele cam... vomitau laughing

| bOse a răspuns:

Pai daca e sa o luam asa filme porno practic vezi de cand te nasti nu?

| Gigiku a răspuns:

Cred ca pe la 7-8 ani. Aducea tata din Bulgaria casete video. Le furam si ma uitam cu fratele meu.

| Gosh. a răspuns:

Doamne!
Nu m-am uitat niciodata la un film porno. Pe bune.
Cred ca prefer realitatea.

| aangelia a răspuns:

laughing). cred ca pe la 12-13 ani, cand mi am luat calculator, pana atunci. am fost copil laughing

| NinaY a răspuns:

Cred ca pe la... 12 ani big grin

| FunkYboy a răspuns:

10 ani

| SunnyMidnight a răspuns:

De la vreo 2 anilaughinglaughing

| andruha a răspuns:

10 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de filme aveam reviste laughing cam 7-8 ani am vazut prima revista, primul film cred ca pe la 11-12...laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 ani, impreuna cu tot familionul (nasi, bunici, strabunici, verisori, matusi, unchi). La botezul surorii mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de la varsta de 14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 7 ani cand am luat calculatorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 12 ani, cand am facut rost de un calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Rango a răspuns:

| ionutz_7853 a răspuns:

Cam la 10-12 ani laughing cine mai stie big grin?

| florinmarius_8347 a răspuns:

Pfff nici nu mai stiu dar cred ca de la 11 12 ani