| mentholinks a întrebat:

Va uitati des la filme porno?

11 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ma uit mai rar ca trezesc dragonul dacă o fac des.

| Apokales a răspuns:

Nu. Nu este bine sa te uiti des la filme porno pentru ca ramai cu o imagine gresita a femeii. Gandeste-te ca tu ai ocazia pe acele site-uri sa vezi mai multe femei dezbracate decat toti stramosii tai la un loc. Este normal asa ceva? Crezi ca nu va avea urmari si ca nu este nimic gresit in asta? Mai gandeste-te!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Apokales):

Nu este normal că îți distruge dopamina aici-a ai dreptate.
Dar te contrazic. Nu ramai cu o imagine greșită a femeii, ba chiar înveți despre cum e femeia. Societatea te îndoctrinează sa crezi că sunt niște ființe pure care nu stai in genunchi și nu fac nici o perversiune, ei bine filmele porno arata exact cum e femeia de fapt. As zice că e chiar mai perversa decat o actrita de filme porno, dinalea hard-core.

| Apokales a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refeream la standardele de frumusete mai mult, restul este intim si nu-mi dau cu parerea.

| NotNamed a răspuns:

Doar cand e necesar.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu. De 2 sau 3 ori pe luna.

| TLF92 a răspuns:

Rutina sau nu, pentru unii e un substitut a ceea ce ar trebui sa faca un om normal la peste 20 de ani si anume prietena si SEX e trist dar adevarat

Răspuns utilizator avertizat
| Blackrose18 a răspuns:

Ma uit zilnic, a devenit o rutina deoarece ma masturbez si am nevoie sa ma uit la ceva. P.s: sunt fata.

| sogimaria a răspuns (pentru Blackrose18):

Bv, fata mea shio

| GionCoc a răspuns:

Da