| KoBrAVaSaluta a întrebat:

De multe ori cand joc ceva jocul se da jos si ma da pe desktop.Si nu ar fi asa enervant daca nu as juca fifa, unde de fiecare data cand dai jocul in bara da connection lost...Va rog spuneti-mi cum sa scap de problema asta...Am mai pus-o dar nu mi s-a raspunsoh go on, Stiu ca o sa sariti pe mine cu "categorie gresita" dar raspundeti-mi va rog

1 răspuns:
| katalyn940 a răspuns:

Eu nu "sar" pe tine... happy doar incerc sa te ajut.
Incearca sa faci update la driverele video si DirectX.
Daca ai Windows 7 pune-ti directx 10.0
Daca ai Windows XP pune-ti directx 9.0c
Incearca sa vezi si rezolutiile din joc...modifica-le poate nu va mai face probleme. Daca mai imi vine vreo idee ma intorc.