| anonim_4396 a întrebat:

De vreo saptamana am observat in zone genitala, pe labiile mici, in exterior oarecum, si continuandu-se pana la intrarea in vagin (cumva in sir), niste bubite micute, care se simt la atingere dar nu dor, nu ustura, nu am mancarimi. Doar sunt acolo, putin rosiatice si nu le gasesc cauza. Ma depilez cu bigul in general. Contact sexual nu am avut decat oral...si am un partener stabil. Stie cineva care ar putea fi o cauza? Nu e herpes in mod sigur, si nici hpv sau candida.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai transpirat si de aceea ai acele bubite.

| DoarImpreuna a răspuns:

De regula apar de la transpiraţie sau de la "opăreală". Ar trebui să se vindece în max o saptamana. Daca persistă mergi la medic.