| anonim_4396 a întrebat:

De vreo saptamana am observat in zona genitala, pe labiile mici, in exterior oarecum, si continuandu-se pana la intrarea in vagin (cumva in sir), niste bubite micute, care se simt la atingere dar nu dor, nu ustura, nu am mancarimi. Doar sunt acolo, putin rosiatice si nu le gasesc cauza. Ma depilez cu bigul in general. Contact sexual nu am avut decat oral...si am un partener stabil. Stie cineva care ar putea fi o cauza? Nu e herpes in mod sigur, si nici hpv sau candida.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic.Asta nu se face aici. Nici macar nu cred ca sunt medici pe aici. Am vazut doar raspunsuri copiate de pe un site. Nici macar nu stiu sa le prelucreze.