| cccp_4613 a întrebat:

Dece toate fetele sunt moarte dupa p... numai asta o au in cap...

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Nu toti baietii sunt morti dupa vulva, nu toate fetele sunt moarte dupa madular. Taberele sunt impartite astfel:
Cei si cele care recunosc ca le place sa intretina relatii sexuale.
Cei si cele, care, chiar nu pun accent pe sex.
Cei sau cele care mint pentru a nu fi josnici.Acestia din urma, gresesc, pentru o minciuna frumoasa este mai josnica decat un adevar crud.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e disperarea lor, eu am alt hobby (sunt dependent de internet si ps3) happy si ma bucur ca nu vreau gagica

| RXN a răspuns:

Aha, deci noi suntem disperate de penis, dar se pare ca nu de penisul tau, din moment ce tu, saracul, iti cauti 'gagica nu mai mica de 15 ani' pe net.

| Flav a răspuns:

Dupa ce? Dupa portofel, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Ana a răspuns:

Baietii sunt mai obsedati decat fetele cu mult, zi ca nu-i adevarat? big grin

| Simona a răspuns:

Ca sa intrebi tu asemenea prostii...de ce crezi?

| Kittynika a răspuns:

Si baiety disperati dupa p***e si sani? cred ca ii acelasy raspuns la amandoua sexelelaughing...doar ca baiety is mai disperaty, nu de alta dar hormonii lor le cere mai mult

| Annye_2425 a răspuns:

Chiar crezi? da dc esti asa pesimist? ele vor si u nu ai ce le oferi? daca u cunosti numai usuratice normall si alea o au in gura nu in cap cum zici uwinking

| SEAL a răspuns:

Pana pe la 18 20 de ani le trece si apoi vor bani

| evoke a răspuns:

Crezi tu asta? raised eyebrows Daca cunosti numai c***e, asta e altceva. oh go on
Gaseste si tu o macar o fata mai calumea, care nu umbla cu toti derbedeii si dupa trage o concluzie. yawn
Asa am putea si noi, fetele sa punem o multime de intrebari despre baieti: ' De ce toti baietii sunt morti dupa p... numai asta o au in cap... ' yawn. Dar na. oh go on
Unii sunt obsedati peste limita, cum sunt si multe fete, dar asta nu inseaman ca toti. Unii chiar nu pun prea mult accent pe sex. oh go on

| Mar a răspuns:

Eu una nu sunt disperata raised eyebrows tu ma consideri cumva vreo obsedata din aia gen : daca mi-am bagat banana o sa imi creasca un bananier sau e bine daca am inghitit nu stiu ce ***. eu nu sunt obsedata. poate unele fete.si ganditiva ca si voi unii baieti sunteti obsedati dupa sani si p***a.so sorry.asta e adevarul

| hahaha a răspuns:

Ba frate! nu toate fetele au 8==D in cap, altele o mai au si in vrabie sau in cur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele ca fetele... dar baietii? eu cred ca sunt mai obsedati decat fetele, intr0o relatie 99% este important sexul in viziunea baietilor... lol