| razvy596 a întrebat:

Deci am 2 fete in clasa venite noi si se tot uita amandoua la mine in ore, nu ca nu sunt frumoase dar nu stiu ce sa le spun, se uita la mine insistent laughing ce sa le spun,

Răspuns Câştigător
| Cruciades a răspuns:

Du-te si tu la ele si bagate in vorba plus ca te ajuta daca te dai mare pe langa ceilalti baieti dar sa nu paro prea nerod laughing si la un momentdat alege si tu una de care iti place si spune-i in fata de preferat singuri daca ai mari emotii cati place de ea si ca vrei sa fi cu ea noh big grin funda?

6 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Ce sa le spui? "vreti sa veniti acasa la mine sa va arat colectia de prezervative?" nu le spui nimic. tu in loc sa fi mandru ca esti admirat... mai si comentezi.

| youangeldevil a răspuns:

Zile si u acolo buna, si bagat in seama cu ele...ca sigur una reactioneazalaughing

| RzzV a răspuns:

Ceau

| razvy596 explică:

Nu ca nas avea prezervative dar una dintre ele imi place si noh... vreau sa stiu ce sa ii zic

| razvy596 explică:

Funda bro mersi mult
happy

| cula1e a răspuns:

Intreaba-le daca iti permit sa le inserezi penisul in vagin