| anonim_4396 a întrebat:

Deci am fost cu un baiat si ne'am despartit cam de o saptamana.Prietenul lui cel mai bun mi-a devenit dintr'o data si mie prieten si imi spunea tot felul de barfe despre el cum ca sta cu mine doar pentru sex si din astea. L'am si crezut dar asta e o alta povesteoh go on.In fine cat eram cu prietenul meu se uita cumva ciudat la noi nu suporta sa ne vada impreuna si de fiecare data cand ne certam imi spunea sa ii dau liber ca nu ma merita si dinalea.De cand ne'am despartit respectivul prieten e tot pe langa mine ma atinge accidental sau cateodata si foarte constient mi-a spus de cateva ori ca am niste ochi foarte frumosi sta si ma priveste cu orele si se uita cu atata drag la mine ba chiar i'a spus fostului prieten ca numa si'a batut joc de mine si din alea si ca sa nu se mai uite la mine. Mie mi-a spus ca sunt o fraiera daca ma impac iar cu el si sincer chiar imi place:d adica e simpatic intr'un fel dar eu as vrea sa ma impac cu fostul oricum acum sunt intr'o incurcatura cat casa.Cu fostul prieten ma tot cert dar el imi cere sa ne impacam si mai e si tipul de care va spun care e dragut si se comporta cu mine chiar ff frumos dar eu daca sunt cu el ma simt bine dar in mintea mea tot fostul prieten estraight face. Nu stiu ce sa fac acum.

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Daca nu merge cu fostul, asta e. Pune-i punct si gata, n-are rost sa te consumi.
Cat despre amicul care vrea sa iti devina mai mult, ai grija in privinta intentiilor sale, daca sunt bune poate ar fi bine sa incerci, mai ales ca zici ca se poarta OK cu tine.
Bafta si ai grija!