| antonia2111 a întrebat:

Am si eu o intrebare: la scoala este un baiat pe care il plac dar el
ma place dar si pe o alta fata place ce sa fac? cel mai bun raspuns
funda!

Răspuns Câştigător
| Patrăţel a răspuns:

Am trecut si eu prin asta. Mai, eu am fost prima iubire ca sa-i zic asabatting eyelashes deci nu prea cred ca a uitat vreodata ca m-a placut.Insa a aparut si o alta ''fata'', pitipoanca mai mult, care s-a bagat intre noi oh go on! Eu nu m-am luptat pentru el, dar daca as fii facut-o as fii incercat sa ii demonstrez ca eu sunt clar mai buna decat fata aceea.Cand ea nu ii da atentie, profita tu de asta si vorbeste cu el sau capteaza-i atentie.Asta nu inseamna acum ca trebuie' sa te dai cu tone de fard si sa exagerezi cu gesturile. fii naturala, daca nimic nu merge, lasa-l! Nu trebuie sa te chinui atat de mult pentru. un baiat! Sunt altii care te apreciaza si care sunt acolo doar pentru. tine! Cand il vei gasi pe cel special, un singur zambet de al tau ii va fi de ajuns si nu va mai placea alta fata. :* Bafta!

2 răspunsuri:
| eluboy13 a răspuns:

Nu fa nimic, ala e probabil un prostovan, la cum l-ai descris tu! :*

| BellaKiოNana a răspuns:

Demonstreaza-i ca esti mai buna decit cealalta...happy