| LolLzz a întrebat:

Deci am nevoie de putin ajutor...am 12 ani si imi place de o colega din clasa dar ea sta cu un prieten de 13 ani si lui ii este indiferenta(adica la o fata ii place de el si sta oarecum cu ambele) si nu pot sa vad cum face asta si nu ma crede deloc cand ii zic si as vrea sa ii arat cumva care e adevarul... Cel mai bun rasp are funda Promit!

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

Pai la 12 ani nu pot zice sa te imbraci in hain elgante sexy sau sa iti dau cu parfum seducator pentru ca ai arata ca o paiata, dar spune-i si tu ca baiatul respectiv nu o baga in seama sau roaga alte persoane sa o faca( poate daca ii spui tu va crede ca zici doar pentru a o cuceri tu) alceva nu pot sati zic Baftabig grin imi trimiti mesaj sa imi spui dca ai rezolvat ceva

2 răspunsuri:
| katy1151 a răspuns:

De unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probleme existentiale la 12 anilaughing