| Biebowmwbszls a întrebat:

Deci, am o prietena si vreau sa vorbesc mai mult cu ea. Ati putea sa-mi dati niste sugestii in legatura cu ce as putea discuta cu ea si sfaturi in general.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti discuta cu ea absolut orice, de la vreme, pana la ce a mancat azi, ce face maine, unde emerge, ce invata, ce lucreaza, ce rude preferate are, ce lecturi preferate are, ce forme de relief ii plac, daca este credincioasa, daca merge la biserica si asa mai departe.
Subiecte sunt de nu ai timp sa dormi, la acte se pot discuta, doar sa deschizi gurita si sa vorbesti.

| VICTORTPURO a răspuns:

Poti sa intemeiezi discutii pe diferite subiecte, insa chestia principal este sa o lasi pe ea sa vorbeasca mai mult, astfel o sa meditezi si memorezi cele mai importante nuante din raspunsurile ei pentru alte eventuale discutii, din ce memorezi ii adresezi intrebari pe baza lorwinking