| AndreeaS21 a întrebat:

Deci am o problemaaaaaa sad Parintii mei nu sunt de acord cu prietenul meu, nicicum, nu am voie pe afara, mi.au luat telefonul (cumva mi l.au dat), unele prietene imi spun sa. l las in pace, altele imi spun sa nu ma despart de el. Ajutati.ma va rog, nu stiu ce sa fac, mama imi tot zice sa. l las in pace pentru ca e prea mare sad si mama nu e de acord nicicum, nu stiu ce sa mai fac, sincer eu innebunesc in casa. Pentru nimic in lume nu l-as lasa, dar daca este nevoie sad Mi.ar fi foarte greu sa. l vad cu alta fata sad Va rog un sfat sad Orice sad Sa ma despart de el?cryingbroken heart Funda.

Răspuns Câştigător
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pai daca alta alternativa nu ai decat asta as zice sa o lasi mai moale cu relatia macar pentru un timp pana se vor mai linisti parinti tai poate in viitoru apropiat o sa`si schimbe parerea fam ta si o sa il accepte.; p

| AndreeaS21 explică (pentru vάĝàвøήτ):

Pai, o las cam moale, da nu stiu, ma simt naspa, ca merge la petreceri si nu sunt cu el sa ne distram si nu.mi place sa.l tin asa legat de mine, el ma cauta, el ma suna, imi spune ca nu e nimic daca nu ne vedem asa des... si chesti sad

| vάĝàвøήτ a răspuns (pentru AndreeaS21):

Pai daca nu va vedeti o sa va indepartati cu timpul... Cred ca ar fi mai bine sa va despartiti cum ai zis si u nu are rost sa-l ti legat de tine.

7 răspunsuri:
| DizzyXD a răspuns:

Asa a patit si colega mea, si inca peteste.Eu zic daca il iubesti sa stai cu el.
Dar depinde si ce varsta are, poate mama ta o stii ceva big grin

| AndreeaS21 explică (pentru DizzyXD):

Nu e foarte mare happy varsta care este intre mine si el e la fel ca cea dintre parintii mei happy

| DizzyXD a răspuns:

Pai si parintii tai cati ani au? ma refer la diferenta dintr-e ani

| dia200 a răspuns:

Da dc nu il place lumea nici maicata nici pr tale ce are tipu?

| AndreeaS21 explică (pentru dia200):

Mama nu.l place pentru ca nu e fat-frumos, si pentru ca nu e un baiat cu vile, hotele, bla bla, iar prietenele spun sa.l las in pace pentru ca ma cert cam des cu parintii sad