| anonim_4396 a întrebat:

Deci.Am o >problemuta;"ubbe` un baiat din toata inima, mor dupa el:X:X:Xsuntem prieteni de cand eram f mici; xe mai mare ca mine cu un an.Va rog frumos sa cititi:eu am 13 si el are 14, sunt inalta ca el (1.68)defiecare data cand veneam de la scoala(mergem la aceiasi cu buz`uu; x)radem si glumim pe drum, o data am zis de o fata, bwa da ce urata e o respectiva fata, si el a zis ca tine, si l-am fugarit(ne place sa ne jocamlaughing ) si o zis nu tu`esti frummy, dar alta chestie a fost cand ploua cu galeata si ne-am adapostit si m-a condus cu umbrela pana acasa:X:X:Xil ubb`; xce sa fac, el are gasca lui si nu cred ca il intereseaza de minesad

Răspuns Câştigător
| summer12 a răspuns:

Eh,hai, ca e dragut sa mai vezi ce inocenta e iubirea la varsta aia. Nu stiu cum reusesc copiii astia sa povesteasca asa, de parca lumea sa invarte in jurul lor cand le place de cineva si totul e minunat sau tragic, depinde de cum se poarta alesul.
Eu zic sa ii dai de inteles prin gesturi discrete ca il simpatizezi, fa-i usoare complimente care sa il faca sa reflecteze la ce ai zis, o sa se gandeasca la tine si poate o sa fie atras sa stati in continuare impreuna. N-are cum sa nu isi dea seama. Deschide tu prima subiectul, bate un apropo daca are prietena, de cine ii place etc. Cine stie, poate si lui ii place de tine.

2 răspunsuri:
| xRallu a răspuns:

Pfoai ce te preocupa pe tine la 13 ani laughing ...Mai copilareste.in plus de asta nu stiu ce puteti sa faceti voi la 13, 14 ani ...nu stiu cum vezi tu un iubit, si iubire la varsta asta thinking Nu crezi ca e cam devreme?! Ai vrea sa suferi asa de mica?

PS: Iubirea doaree!

| Danna4Joy a răspuns:

In primul rand. Vai ce face mess-ul din om. Cred ca intai ar trebui sa inveti sa scrii ceva mai corect, daca tu crezi ca esti in pas cu modat si smechera ca scrii asa.sa stii ca nu-ideloc adevarat. Cat despre problema ta happy La 13 ani nu cred ca sepune problema iubirii, dar fie ca tine.Incearca sa discuti cu el.Integreaza-te in gasca lui de prieteni.Si eu nu as fi asa sigura ca nu il intereseaza de tine doar va cunoasteti de atata timp si spui ca va intalniti destul de des.Totusi ai grija, el s-ar putea sa te priveasca mai mult ca pe o amica happy. Mult succes!