| anonim_4396 a întrebat:

Deci am sa incep cu inceputul. Anul trecut in vremea aceasta am fost cu un baiat care spun inca din inceput ca este gelul de baiat mai smecheras fustangiu fotbalist. Atunci am stat impreuna 2 saptamana dupa care a spus ca i'a trecut iubirea. A incercat sa fie cu mai multe fete dar de fiecare data facea o magarie chiar inainte sa fie impreuna si fetele il refuzau.Anul acesta cum a inceput scoala a inceput cu atingeri si priviri tot mai infocate catre mine dar in acelasi timp si cu chestii suparatoare cum se pricepe el asa de bine sa faca cum ar fi sa imi aduca cate un baiat in clasa si sa zbiere in gura mare ca ce admirator am eu si din astea.De craciun a realizat ca ma iubeste si ca vrea sa fim imp si eu am fost de acord pentru ca a inceput si mie sa imi placa tot mai multhappy. Dupa o zi imi spune ca ma iubeste cu adevarat dar se simte stresat cand stie ca suntem imp si am ramas amici.Nu trece o luna si raman singura acasa intr-o zi si fara sa il chem vine la mine.Stand singuri in casa ma saruta si de aici o inceput adevarata noastra poveste de dragoste.Ne vedeam zilnic de fiecare data cand prindea ocazia era la mine acasa ma indragea cu adevarat si eu pe el la fel.Primele 2 luni au fost de vis cu o sg cearta minora care nici nu poate fi numita cearta dar in a treia luna au inceput certurile tot mai dese. A inceput sa se auda povesti de la prietenul lui cel mai bun chiar cum ca el sta cu mine doar sa mi-o traga ca nu i'ar pasa daca m'as despartii de el ca are altele vizate.Pana la urma nu am putut suporta si i'am trimis mesaj ca ma despart de el.Ma suna disperat si mi-a repetat de nu stiu cate ori ca ma iubeste si ca nu ar face asa ceva ca eu is singura la care tine si din alea. L'am iertat dar el s-a certat cu pr lui cel mai bun pentru ca credea ca respectivului ii place de mine si minte sa ne desparta(asta imi spunea mie). Dupa 2 zile de la cearta aceasta o pr de-a mea era sg acasa si ne'o chemat la el sa mai pierdem vremea era acolo si prietenul ei si noh.Totul era aranjat si vroia sa vina dar cand i'am spus ca nu o sa ma culc cu el a realizat dintr'o data ca nu mai vrea sa vina la prietena mea si ca merge in padure cu mai multi prieteni printre care si cateva fete cu un an mai mici de care mie nu mi-a spus doar a doua zi.Cand am auzit toate m-am despartit de el si el chiar nu a avut nimic de obiectat ba chiar mi-a spus ca la inceput era mort dupa mine dar acum i'a trecut si nu ma mai iubeste dar mi-a spus ca vrea sa ramanem macar amici sa nu ne certam si sa ma comport la fel ca inainte.Am fost de acord dar cand am iesit seara in oras cu prietena mea si cu inca niste baieti (prieteni cu el) mi'au spus ca el le zisese ca mi-o tras'o ca m'o vazut dezbracata si tot felul de magarii.Noroc ca baietii ma cunosteau si stiau ca nu sunt genul. Urmatoarea zi a inceput deja sa faca misto cum ca eu sunt cu fostul lui cel mai bun prieten si din alea. L'am lasat in pace dar urmatoarea zi deja m'a cuplat cu un alt prieten de al lui in ora de chimie si nu m-am mai putut abtine si am spus toate povestile pe care mi le'o scos si ca este chiar ff nesimtit la cum se comporta. Mi'a trimis biletel ca isi cere scuze pentru toate povestile care mi le'a scos ca vrea sa ramanem amici si sa nu mai fiu suparata pe el.La urma urmei nu imi mai pasa de el dupa cate am auzit dar totusi l'am iertat. Dupa ce s'o vazut rezolvat cu mine a inceput sa vb cu prietena mea ca vrea sa o combine pe nu stiu ce fata (cu un an mai mic) stiind ca eu aud sau daca nu aud o sa imi transmita sigur prietena mea si in clasa ma tot chema sa merg sambata in plimbare prin padure dupa ce auzea raspunsul meu le striga la ceilalti ca sa le invite si pe fetele alea.Chesti este ca nu mai inteleg nimic din ce face el acum. Vrea ca eu sa nu fiu suparata dar striga in gura mare sa invite pe nu stiu care fata ca vrea sa o combine si oricum nu as ma vrea sa ma impac cu el la cat rau mi-a putut face dar as vrea sa stiu totusi ce e in capul lui cand face toare astea.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

WoW, interesant trimite povestea la o editura. ok sa lasam glumele, am inteles ce s-a intamplat deci acel baiat e un magar cu mari deficiente de comporament si dupa parerea mea nu ar meria nici sal scuipi intre ochi. se vede ca tu esti o fata cumsecade dar el...oh go on, parerea mea repet nu ar merita nici sal scuipi intre ochi.
Bafta.

| BeibiiX a răspuns:

Doamne... ii un mare nesimtitwinking In locu tau cred ca i`as fi dat o palmahappy dar in fine. incearca sa nu ma tii contactul cu el nici ca amiciwinking. Mai bine te lipsesti de astfel de "amici:! laughing

| alinuta_4908 a răspuns:

Interesanta poveste, cred ca a inventat toate acele povesti pentru a se da mare, in fata tuturor.ar trebui sa nu-i asculti toate prostiile lui,si cred ca iesind cu el, a vrut doar un singur lucru de la tine,.sa se culce cu tine, nimic mai mult...si daca chiar te iubea cu adevarat,cred ca nu facea toate lucrurile astea stupide, sincer sa-ti zic, eu nu l-as mai fi iertat dupa cite mi-a facut!