| pisiiiiii a întrebat:

Deci azi m-a intrebat un baiat daca as vrea sa fiu cu el si l-am amanat...deci probabil ca m-ar interesa baiatul si m-ar tenta sa spun da numai ca eu sunt mai inalta decat el si ar fi ciudat...Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer e cam ciudat ca baiatul sa fie mai mic ca fata, asa ceva in natura e rar si la noi in societate, numai vb de gura lumi, cred ca vei alege pe cel inalt indiferent de ce carcater are, cui i pasa de caracter ne pasa doar de fizic asta e adevarul

| pisiiiiii explică (pentru RAY):

Ne, nu e chiar asa, mie imi place mai mult celalalt care e putin mai scund...

| neutrino a răspuns:

Azi pe la pranz nu-ti placea de el si ne -ai intrebat cum sa-l refuzi politicos. Acum, brusc, iti place de el, dar nu si de inaltimea lui. Nu-I bai, atunci cand va intalniti il pui sa vina cu o caramida, doua.

| pisiiiiii explică (pentru neutrino):

E complicat...E vorba de 2 baieti, unul care nu ma prea atrage dar e inalt si destul de puternic si celalalt poate ma atrage putin dar e mai scund si mai mic cu un an...

Răspuns utilizator avertizat
| AndreyBorona a răspuns:

Adevarul este ca e putin ciudat ca baiatul sa fie mai scund, dar trebuie sa ti cont si de aspecte precum: care te iubeste mai mult, caracter si sa te faca sa te simnti bine.

| Simonika1264 a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situate si mereu ma simteam prost, deci nu am putut sa ma bucur de momentele petrecute cu el. eu zic sa incerci sa fii cu el fiindca asa o sa te lamuresti singura in legatura cu problema cu inaltimea