| RR2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre relația în care fata e mai inalta (nu cu mult vreo 7 centimetri) decat băiatul?

Răspuns Câştigător
| GandesteRapid a răspuns:

Daca voi va iubiti, nu conteaza anii inaltimea si altele.
Nu trebuie sa-ti pese de parerea altora.
Daca voi va iubiti...e perfect. Asta e tot ce conteaza.
Nu fi descurajat.Ia-o ca pe o provocare. Crezi ca esti primul baiat care e cu o fata mai inalta decat el?
Sigur ca nu.
Sper ca te-am ajutat. Poate funda?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce sa spun daca e chimia aia fizica e ok, conteaza doar sa existe incredere, iubire, intelegere, respect, eu personal nu as sta cu o fatuca mai inalta ca mine ca mi-ar fi frica de ea cand e la menstruatie
https://www.youtube.com/watch?v=iyw1uWfxDOo

| Violleta2022 a răspuns:

Wow, 7 cm sunt destui de vizibili, nu?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca se mai adauga la inaltimea corpului si inaltimea unui toc mediu de 7-8 cm diferenta devine circa 15cm. Aspectul unui astfel de cuplu devine cel putin....amuzant, daca nu hilar. big grin

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Daca o sa vrei sa te saruti cu ea sau sa-ti faca un oral, o sa trebuiasca sa te ridici pe un scaunel de ala de gradinita =]

| Veronicist a răspuns:

NUU