| Inimioara_8864 a întrebat:

Deci buna! Cine poate sa imi explice sh mie cum este acel sarut pasional? skz. dar eu nu am cont pe TPU sh sunt sora "Inimioarei"asa cum are ea numele pe acest sitetongue...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

Deci servus! Acel sarut pasional este... nu o sa-ti vina sa crezi! Pasional! Super tare, nu?

| star4all a răspuns:

Pai cel mai pasional pe care-l stiu eu este acela ce incepe treptat, te apropii de persoana iubita dupa care iti lipesti buzele de ale lui si le misti usor putin tremurand, apoi sa devina din ce in ce mai intens pana ajungeti la sarutul frantuzesc iar pe final sa il musti putin de buza de jos.