| kis a întrebat:

Deci buna tuturor...am o problema de fapt mai multelaughing, deci pe corp imi apar multe bube(cosuri) sunt plinaa peste tot, si am si pielea foarte uscata si nu stiu ce sa fac.crying(. si intr-o saptamana incepem scoala.si vreau sa slabesc cat mai repede.stiti vreun regim. orice. sport nu pot face deoarece nu am timp.va rog.sad.[si scuze de categorie dar e cea mai accesata]

2 răspunsuri:
| Elysssa a răspuns:

Mergi la dermatolog,o sa-ti recomande ceea ce iti trebuie,si eu am avut probleme,dar le-am rezolvat mergand la deramtolog,iar in legatura cu regimul,nu ai cum sa slabesti intr-o saptamana mai ales sanatos,nici macar cu un regim strict,poate doar un singur kg, desi nu iti recomnad, o sa te imbolnavesti.Adopta mai bine un regim alimentar sanatos,pe o perioada lunga de timp,mai degraba nici nu o sa fie nevoie sa-l numesti "regim" cu doar sa mananci sanatos,fara dulciuri,grasimi,paine,sa nu mananci la ore tarzii,cel mai bine e sa mananci cate putin din fiecare, etc.E aproape imposibil sa nu iti faci timp, macar putin 15-20 de minute pentru putin sport, o sa te ajute.Succes,sa fii frumoasa si sanatoasa!

| AwesomeGirl a răspuns:

Pfff cred ca trebuia sa te gandesti la asta cu mai mult timp inainte...nu 1 saptamana.nu crezi?