| JustLauren a întrebat:

Deci cunosc un baiat care zice ca ma place...
dar nu stiu ce sa zic
nu cred ca e adevarat

iar eu sunt prea timida sa il intreb in fata sau pe mess...

Intrebare finala : cum sa imi dau seama daca zice adevarul?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Incearca sa observi cum se comporta cu alte fete. Daca e altfel cu ele poate insemna ca tine la tine. Dar poate insemna si ca e un prefacut. Depinde cum se comporta cu tine. Daca ai auzit din gura lui aceste cuvinte cred ca nu ar strica sa incerci sa il cunosti un pic mai bine.

soothe
| soothe a răspuns:

Asteapta sa iti zica el direct. Te grabesti?

| kennyspark a răspuns:

La 12 ani ar trebui sa ai alte preocupari

| caramelagurl33 a răspuns:

Depinde ai grija sa nu fie vreun golan cu piercinguri si prostii din astea sau un baiat de treaba si dragut dar astea is prostii din copilarie la 18-19 ani sunt baietii mai maturi si cu facultate si cu tot ce trebui dar:ca sa vezi daca zice adevarul cheama-l seara in parc sau la cafenea sau ce o fi. un loc cunsocut, si intreaba-l verde-n fata!

| ayanna_4154 a răspuns:

Bacemi are dreptate
sau ar mai fi o cale
lasa timiditateawinkingarunc-o la gunoi(jumatate din ealaughing)
sa te intalnesti cu el pe undeva afara... si sa il intrebi fata-n fata sa vezi mutra lui cand iti zice raspunsul
app. uitate in ochii lui asa nu va putea sa te minta(cred, sper)

mult succeswinking
app. fundita:S