| FetitaCuOchiVerzi a întrebat:

wave.Am si eu o intrebare de imi place de un baiat si e mai mare ca mine cu 2 ani si i-am spus pe mess ca imi place de el si intr-un timp vorbem ore in sir pe mess dar de la un timp nu ma mai bagat in seama pe mess si catodata cand il mai vad pe mess il intreb ce face el zice ca bine tu si eu ii zic ca bine si atat nu stiu despre ce sa mai vorbesc cu el, ce sa il mai intreb... Spuneti-mi si mie ce as mai putea discuta cu el va rog!love struck

Fundalove strucklove strucklove struck Promit:*big grin

Răspuns Câştigător
| Beweird a răspuns:

Pai nu cred ca iti sunt foarte de ajutor dar la mine o convorbire cu orice persoana porneshte de la orice subiect ori cat de tampit ar fi el.laughing.nu stiu ai putea sa il intrebi cum ii mai merge (nu ii mai scrie ce faci?) si de acolo nu stiu incearca sa spui ceva amuzant sau habar nu am lasa inspiratia sa te loveascalaughing

1 răspuns:
| mih34343434 a răspuns:

Stiu ca acum poate te simti confuza si nu stii cum sa reactionezi...lasa-i si baiatului un timpt pentru gandire si dupa lucrurile se vor lamuri.Lasal 2-3 zile fara sa ii zici nimic...si dupa invita-l la o plimbare daca va accepta totul va veni de la sine.succeswinking:*