| anonim_4396 a întrebat:

Deci,eram in metrou,si m am uitat pret de cateva momente la o femeie de langa mine, iar apoi ea se uita cu coada ochiului la mine si parca o luase o senzatie ciudata, adica isi dadea cu mainile pe piept si pe fatzza si parca se scarpina,, adica asa usor cu palmele, si se foia((((

Răspuns Câştigător
| Eusicamatat a răspuns:

O apucasera fanteziile laughing))... nu serios inseamna ca arata-i bine si apuca caldurile, ai grija laughing

| anonim_4396 explică (pentru Eusicamatat):

Nu e vina mea ca sunt sexy(((

| Eusicamatat a răspuns (pentru anonim_4396):

winking coooooool love struck

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Femeia aia poate avea ceva probleme psihice sau a luat o caldurile

| anonim_4396 explică (pentru mona):

Posibil,dar in ziua aia nu era cald si probleme nu avea((

| mona a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate a vrut sa fie remarcata...

| anonim_4396 explică (pentru mona):

De catre cine?laughing

| mona a răspuns (pentru anonim_4396):

De catre cineva, de exemplu de catre tine probabil, doar ai zis ca la tine se uita

| anonim_4396 explică (pentru mona):

Pai,ea era mai in varsta, iar eu nu prea arat matur.tongue

| unknownn a răspuns (pentru anonim_4396):

La astea "mai in varsta" le plac masculii tineri cu pu. mare nu bosorogi de varsta lor carora nu li se mai scoala.

| VadTot a răspuns:

Probabil s-a speriat de privirea ta insistenta si probabil tu ai vazut prea multe filmelaughing)) sau Doamna este alergica la priviri insistentelaughing)

| anonim_4396 explică (pentru VadTot):

Nu m am uitat insistent, de fapt ea se uita cu coada ochiului la mine

| VadTot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok si ce vrei acum?
De ce nu te ai dus la ea? si sa o intrebi daca se simte bine sau sa o intrebi cum o cheama? sau vedeai tu ce ii spuneailaughing) o intrebai cum sa ajungi in statia eu stiu carelaughing))Acum noi ce vrei sa ti spunem? ok ii placea de tine dar na ai pierdut o daca nu te ai dus la ealaughing))Data viitoare sa nu ti mai scape o asemenea capturalaughing)""

| anonim_4396 explică (pentru VadTot):

Pai ce sa i zic eu aleia daca era mult mai mare ca mine, auzi doamna, esti singura acasa?((

| Vibrations a răspuns:

Cred ca te-ai intalnit cu aceasta gagica: http://edge.ebaumsworld.com/picture/hippyjump50/granny6.jpg

| anonim_4396 explică (pentru Vibrations):

Era mult mai tanara