| 21ndst1llach1ld a întrebat:

Deci,daca un cuplu ce se tine de mana trece pe langa mine si fata se uita cu coada ochiului la mine si prietenul observa,si ala se uita urat la mine,ar trebui sa ma simt vinovat? adica mi s a intamplat de cateva ori si e asa o senzatie naspa, adica e ciudata rau chestia

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate e ciudata dar nu ar trebui sa te simti vinovat

| Adry05 a răspuns:

Da, cred. Dar nu eşti tu vinovat că tipul n-o trateaza suficient de bine pe fată încât să fie capabilă să-şi menţină atenţia asupra lui. Dacă tu nu-i acorzi ei nicio atenţie, atunci nu eşti vinovat cu nimic.

| bObby123 a răspuns:

Stai linistit... singura ta vina poate sa fie ca esti prea frumos laughing
In rest nu vad care ar putea fi vina ta!
Singura vina ii apartine ei si prietenu ei ar trebui sa vada asta happy, asta daca nu o fi gelos si interpreteaza altfel!

| dragos9234 a răspuns:

Ce vina ai tu daca ea se uita la tine?
Nu ai de ce sa te simti vinovat.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Ar trebuii să te simți flatatbig grin

| xLove a răspuns:

Sunt tot felul de tipuri de caractere in lumea aceasta! Nu baga in seama, probabil se iubesc prea mult si au mult prea multa grija de cuplul lor happy Daca stii ca nu esti vinovata, de ce sa te simti astfel? Nu-ti mai face probleme.

O seara buna!

| Crishulinaaa a răspuns:

De ce să te simți vinovat? Ce crezi că el nu mai trage cu coda ochiului după alte fete? laughing
Adică el mă iubește, eu îl iubesc dar asta nu înseamna că nu putem să mai „examinăm" și restul lumiihee hee
Eu una îl știu pe iubitul meu și știu de ce e în stare. adică nu poate să îmi spună că el nu se uită după altele că eu nu îl cred laughing La fel cum nici eu nu sunt o sfântăhee hee Dar ne iubim oricum. Deci nu trebuie să te simți vinovat cu absolut nimic. happy Asta înseamnă că ești un tim atrăgătorwinking