| sweetygirl a întrebat:

Deci eu am o mica problema, de fapt o mica nelamurire... O sa povestesc pe scurt: intr-o zi eu si cu prietenul meu eram in pat, ne sarutam, eram dezbracati complet, dar penisul lui nu a intrat in vagin, e posibil sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca a ejaculat pe vulva ta, in vecinatatea orificiului vaginal, e posibil ca spermatozoizii sa fi migrat in caile tale genitale. Totusi, putin probabil.

13 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Nu, nu ramai insarcinata, stai fara frica.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu! nu te juca cu...ca poate dai de beleatongue

| andreea7520 a răspuns:

Nu :*. stai linistita!

| Liada a răspuns:

Daca nu a ejacuat in tine...atunci-nu

| costymaximus a răspuns:

Numai daca ejaculeaza inauntru vaginului poti ramane insarcinata.

| unicka a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata

| vampirika a răspuns:

Deci esti mica daca nu sthi astalaughing
auzi sa stati asa fara nimic, saracul baiatlaughing

| sweetygirl explică:

Da asa e, am vazut azi ca mi-a venit ciclul, eram tare ingrijorata ca nu imi venise va multumesc:*

| Cretzule a răspuns:

Doamne, cum sa ramai insarcinata? laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti prolifica ramai numai cat ti-l arata, de la distanta. uite si eu ma satur numai cat aud cum gateste sotia.

| B.A. a răspuns:

Cati ani ai?
e logic!

| alyna_4639 a răspuns:

Pff.nu prea cred ca poti ramane insarcinata.winking

| palinka a răspuns:

Saracu baiat... nu esti insarcinata stai linistita.