| DisforDeea a întrebat:

Deci.eu am un prieten.de vreo luna. chestia e ca ne intelegem destul de bine. dar e putin cam indiferent.si nu stiu dc.ma km deranjeaza chestia asta. ce as putea sa-i zic legat d asta?big grin

4 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Pai spune-i, de fapt intreaba-l daca te place, ce simte pentru tine, explica-i ca te simti neglijata. Vorbesti frms cu el... Si o sa inteleaga. Dar ai grija! Sa nu devina sufocant dup-aia ca nici asa nu e bine big grin

| panda_3737 a răspuns:

Nu-l intreba daca te iubeste cum am vazut mai jos. O sa. ti spuna el la momentul potrivit ca te iubeste. Poate trece doar printr. o pasa proasta.Incearca doar sa-i fii alaturi si sa nu-l presezi prea tare. Iar faza cu te iubesc-ul nu are niciun farmec daca il pui tu sa ti. o spuna.ai doar rabdare si incredere ca totu o sa fie binebatting eyelashes:*.

| dulciana a răspuns:

Nu trebuie sa-i zici ceva daca vrei sa vezi daca tine la tine sau nu, fal putin gelos dar nu tare, cu masura ca sa vada el s tu sa vezi ce simte el. Daca vezi ca itii face observatie in aceasta situatie atunci sa stii ca ii pasa, iar daca nu zice nimic atunci nu este cam sigur in sentimentele sale...succes

| cpd a răspuns:

INtreaba-l "ma iubesti"?
daca zice da intreaba-l de ce e indiferent cu tine daca zice nu despartitiva