| DeReglat a întrebat:

Deci ieri am facut 19 ani, fosta mea prietena nu a mai scos cu ea nici o vorba timp de 3 luni. Si a venit la ziua mea, desigur ca am vorbit cu ea, a spus ca ar vrea sa fie din nou cu mine, dar momentan are prieten. Pff, (eu inca mai tin la ea.)
Deci nu inteleg de ce a mai veni la ziua mea sa imi zica ca are prieten, plus ca s-a sarutat cu mine, s-a tinut cu mine de mana...pff se comporta ca inainte.
S-a gandit si la un viitor asa in mare ca ar fi cu mine...
Nu o inteleg, acum numai da nici un semn thinking
Sunt foarte derutat puteti ajuta sa trag o concluzie.

Răspuns Câştigător
| DaDaAndrei a răspuns:

Parerea mea stric persoana este so lasi in pace nu o mai baga in seama.Stiu ca e greu.Sm trecut si eu prin asta, este dureros dar este spre binele tau ai sa vezi. Din moment ce se saruta cu tine si mai era cu cineva de unde nu stii ca o sa faca la fel cand o sa fie cu tine? Si atunci o sa fie mai greu pentru tine.Sentimente nu are pentru tine din moment ce nu a vb 3 luni cu tine ce s-a intamplat la ziua ta a fost cum ar fi o aventura, doar ca nu sa mers pana la capat.Ieshi cu prietenii incearca sa cunosti persoane noi si cu timpul ai sa vezi ca ai facut decizia corecta happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia e proasta nici nu ai invitato la ziua ta si a venit sau mi se pare oare ai invitato? Tu stii, in loc sa fi si tu mai barbat ai fost lasat cu usurinta de fosta prietena a ta sa te sarute, las-o impace si nu mai umbla dupa ea ca nu merita.

| ELLSSA a răspuns:

Indecisa...
Doar nu crezi ca si-a batut joc de tine, stiind ca inca mai simti ceva pentru ea?
Pana la urma ea a facut ce a simtit, fiind cu tine in acea seara.
Vorbeste cu ea despre voi si intreaba-o ce are de gand...
Sa puna punct relatiei ce inca o are cu acel baiat si sa reluati ce era frumos odata...

| CATALINA_2480 a răspuns:

Nu stie pe cine sa aleaga ori pe tine ori pe X! incearca sa vb cu ia, spune_i tot ce ai pe suflet si pun_o sa aleaga! si pe urma decizi ce este bine pentru tine! Bafta