| Nothing05 a întrebat:

I need you help! Acum ceva timp am cunoscut un baiat prin intermediul unei prietene. Am vorbit cateva zile cu el, iar apoi m-a invitat in oras. Prima data cand am iesit a fost super OK, ne-am plimbat, ne-am tinut de mana si am decis sa mai asteptam pana sa facem urmatorul pas. Apoi, ziua urmatoare cand am iesit, el m-a sarutat. Dupa ce a facut asta, mi-a spus ca nu simte nimic pentru mine si ca nu sunt genul lui. A spus ca m-a sarutat pentru ca voia sa vada daca va simti ceva pentru mine.
Vorbesc in continuare cu el, dar nu stiu daca e OK. El spune ca s-a atasat de mine ca amica, ma vede doar ca pe o prietena. Tot el e cel care intra in vorba cu mine. Ce sa inteleg? Face asta din mila? Si cum de s-a razgandit in 2 zile in legatura cu ceea ce simte? Azi iti place de mine, maine imi spui ca nu sunt genul tau?!

Va rog sa ma ajutati. Dau fundita! big grin

8 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Baiatul ti-a spus ca nu e indragostit de tine. Asta pur simplu se intampla, nu are rost sa speri la mai mult.

| Nothing05 explică:

Your *

| Nordic a răspuns:

Deci, el nu era cpnvins de la început dacă îi place de tine sau nu, dar a fost ceva de genul "hai să vedem ce iese". Apoi și-a dat seama că nu prea iese nimic și acum te consideră ca prietenă zice el și ar fi bine s-o lași așa că nu mai ai ce face. Deci treci peste el și treci mai departewinking

| neutrino a răspuns:

Si tu, daca nu esti obiect decorativ, de ce stai pentru experientele lui?

Răspuns utilizator avertizat
| The1smartiest a răspuns:

Treci mai departe

| împartezâmbete a răspuns:

MMM cred ca simte ca nu il place altcineva, si astfel se invarte in jurul cozii tale maiiii, se tine dupa tine, dar ai grija sa nu fii rezerva

| BlackDice a răspuns:

Scuze ca iti spun asa dar ai fost un cobai pentru el! Nu trebuie sa pui suflet pentru astfel de persoane! Mergi mai departe si consider-o, o intamplare!