| Nixs a întrebat:

Deci incep: imi place de un baiat cu care am fost. 5 fete care il plac mi-au spus ca si-a batut joc de mine. (printre care si fosta mea prietena ce mai buna) dar dupa cateva zile a zis ca alex(baiatul care il plac) i-a spus ca ma iubeste adica a jurat pe bella(cainele lui la care tine f.mult) si a jurat si pe mama lui...pe cine sa cred? funda :* :X

Răspuns Câştigător
| anonima1995 a răspuns:

Nu te lua dupa gura lumii. De obicei cele mai bune te tradeaza pe la spate cand e vorba de un baiat. Da-i o sansa. Incearca sa il cunosti mai bine. Daca te minte vei descoperi.

3 răspunsuri:
| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

De obicei cand placi pe cineva nu-i mai vezi defectele! gandeste-te ce vad celelate fete din exterior si de ce cred ele ca si-a batut joc de tine si apoi mai gandeste-te ce credeai despre el si cum il vedeai inainte sa-l placi. daca chiar il placi poti fi cu el atata tipm cat nu te avanturi prea tare. nu-i dea motive pentru care sa-si bata joc de tine.fi atenta si bafta

| Nixs explică:

Decy...daca va spun cum ne-am cunoscut si ce s-a intamplat si cum si cum s-a intamplat...dar..am nevoie de cineva care chiar vrea si poate sa ma inteleaga. si sa-mi spuna parerea ei/lui..mai de graba sa fie fata.

| PisicaCuSniper a răspuns:

Accept sa fii prietenul tau si daca prietena ta cea mai buna se supara sau nu iti mai vorbeste despartete de el. Funda?