| Roach a întrebat:

Deci...
Peste cateva zile este ziua prietenei mele, atunci vom face 21 de zile impreuna... Si asa vrea sa ii fac un cadou mai special, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| adycanepa a răspuns:

Fa-i ceva ieftin ca aca o sa va despartiti repede o sa iti para rau si o sa crezi ca ai fost un prost.Eu asa am simtit

3 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Florii, atat. E prea devreme pentru ceva "special".

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Daca aveti peste 20 de ani si va iubiti cu adevarat cere-o de nevastawinking

| Stefania_Morosan_1993 a răspuns:

Daca simti ca te iubeste cu adevarat un inel de logodna ar fi frumosh o declaratie niste florii acum u stii...