| Mordeciuda a întrebat:

Deci poate pare o intrebare stupida laughing
Am facut azi sex cu prietena mea pentru prima data. Am disvirginato, dar ***.laughing la mine nimica.Eu am ramas intact. Am folosit prezervativ durex.nu inteleg dc...

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

60% din barbati raman cu frenul integru sau intact toata viata (deci majoritatea). Vreo 25% isi rup frenul la un contact sexual oarecare sau la o masturbare. Numai vreo 15% isi rup frenul la primul contact sexual. daca te informai un pic inainte n-ai mai fi fost surprins

| florg78 a răspuns:

E de apreciat ca ati folosit protectie, nu la tine nu are ce se intampla, in timp se "va retrage (rupe) ata "aproape ne sesizabil.va doresc momente de dragoste cat mai frumoase

| Neinteresantul a răspuns:

Ai ramas intact? Hahahaha. Voiai sa ramai fara puță sau fara prepuț? rolling on the floor

| alecsa91 a răspuns:

Limba romana la tine lasa de dorit...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Deoarece la băieţi "aţa" se rupe mai "greu", după mai multe contacte sexuale.

| neutrino a răspuns:

Mai incearca, unii sunt "greu de cap"!

| cristi62 a răspuns:

Dai cu drujba pana se rupebig grinD

| S333byyy a răspuns:

Futete pana se rupe rolling on the floor