| dancapitan a întrebat:

Baietii: voi ati folosit prezervativ prima data (sau si dupa aia) cand ati avut sex cu prietena?

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tot timpul. Nu doar prima data.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! Este Obligatoriu, Preventiv, Sanatos si e Supremul Semn de Respect pe care il dovedesti fata de partenera! Nu faceti fara, pentru ca asa e cel mai usor sa va imbolnaviti, sa apara o sarcina, si apoi va mai si despartiti de toate alea stresante, si fata mai ales trage TOATE ponoasele, ca nu a fost tare pe pozitie si a acceptat sa faca fara prezervativ! - "bazandu-se" pe el!

| Noname69 a răspuns:

Nu da doar prima data cu el, incearca si tu sa-l folosesti ca e bun. happy sau daca te pricepi putin poti sai dai si fara, dar sa stii cand vine laughing. ca daca nu devii tatic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer...am folosit...eu nu as fi vrut. dar ei ai era frica laughing