| Adytza551 a întrebat:

acum o saptamana am facut sex Cu prietena mea.am folosit prezervativ durex.nu mi-am dat drumul in ia dar ea si eu am fost virginii amandoi, ea avand 16 anii eu 19. dar acum imi spune ca o doare capu si burta si cica a si vomitat.nuj ce sa mai fac mie frica.si de politie dar si de parintii ei.

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai folosit CORECT prezervativul şi l-ai verificat după actul sexual ( să nu fie rupt ), atunci NU are cum să rămână însărcinată!

La Mulţi Ani!

http://i.imgur.com/D0Os2.jpg

| Alcyon a răspuns:

Poate ca a facut o indigestie. Se mai intampla, in perioada sarbatorilor happy

Răspuns utilizator avertizat
| darriya a răspuns:

Draga cum ai stiut sa-ti faci de cap cu ea, acum suportalaughing(glumesc). politia nu iti face nimic atata timp cat ea a fost de acord.se poate simti asa din cauza ca a fost virgina si d-aia,unele fete au dureri, vomita, au frisoane etc. cand se dezvirgineaza, dar in orice caz sa faca un test, mai departe voi decideti ce veti face.

| 1stResponder a răspuns (pentru darriya):

Tin sa te contrazic, ea este minora, nu conteaza ca si-a dat consimtamantul, deci politia se poate implica.

| darriya a răspuns (pentru 1stResponder):

Inseamna ca nu cunosti legea...atata timp cat nu este vb de viol, si ea a vrut, nu il baga nimeni la puscarie.nici ea fata in cauza pentru ca nu exista urme de agrisivitate..era un cantaret de muzica populara pe la tv si a aparut una care zicea ca a fost violata de el, ea avand 16-17 ani.si ce crezi? n-a patit nimic "violatorul"cu toate ca era minora ...intereseaza-te mai bine si pe urma poti commenta.pa

| darriya a răspuns (pentru darriya):

*agresivitate*

| Capriciu a răspuns:

Salut! Atita timp cit tu esti sigur ca prezervativul era bun, adica nu era spart sau cu termenul expirat sau alta problema, atunci nu trebuie sa iti faci griji mai ales ca ai spus ca nu ti-ai dat drumul in ea. Poate ea a patit ceva vreo intoxicatie sau altceva si nu trebuie sa iti fie frica de politie, caci tu nu ai impus-o sa faca sex ea a dorit si la fel si cu parintii ei. Uite, ca sa fii sigur ca ea nu este insarcinatafaceti un test de sarcina sau mergeti la un ginecolg.Succes!

| RobertGaming a răspuns:

Trebuie sa stii cum sa faci sex mi-se pare ca inveti le sexologie la scoala numai tin minte ca asa dupa normal ca ti-e rau. Funda?