| anonim_4396 a întrebat:

Deci problema ii urmatoare: sunt impreuna cu o fata de 6 luni nu zic cu ceva intreruperi din vina mea... si acum ne intelegem extraordinar de bine, i-am cunoscut si parintii am fost si la ea acasa ne intalnim de vreo 2-3 ori pe luna din cauza scolii si acum tot ma gandesc cum sa o intreb daca ar vrea sa isi inceapa relatia sexuala dar nu stiu pentru ca ma duc cu gandu asta si cand stau cu ea ma pierd adica nu imi vine sa ii zic ca nu vreau sa se supere pe mine, am mai incercat sa ii bat asa app dar si alea din gluma, si eu as vrea sa o intreb in prezenta ei chestia asta nu la tel sau prin sms.Cum sa ma exprim in legatura cu toata treaba asta fata de ea fara sa creada ca eu numai vreau sa profit de ea sau ceva de genu, daca ma puteti ajuta happy mersi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tzus a răspuns:

Poti s-o intrebi pur si simplu ca sa stii (mai bine spui lucrurile in fata decat sa creada ca o ei de proasta cu apropourile), daca nu poti face acele " gesturi" ca sa intelegi daca vrea sau nu ( cum ar fi o saruti pe gat dulce, si sa o atingi usor in palma, asta de obicei o fac mai mult fetele dar cica merge si la baieti, sau o pupi si atingi usor buzele cu degetul, asa ca sa fi mai romantic si nu brusc la alti) si dupa depinde de ea cum reactioneaza. daca alegi pe prima spune-i sa-ti raspunda sincer ca nu te superi si ca o intelegi( cu toate ca ai vrea sa-i dai "2" ca ti-a spus nu). daca alegi pe 2 cu gesturile, ar sa-ti raspunda tot prin gesturi ca vrea numai ca trebuie sa o faci mai lent, si romantic, pana se obijnueste cu idea (asta depinde de ea) funda big grin
p.s. sunt fata big grin

| h4cker a răspuns:

Eu 16 si ea aproape 17 ani.

| Ddeeea4400 a răspuns:

Nu ii cere tu.fa-o pe ea sa-ti ceara. excit-o foarte tare timp de vreo 2 saptamani ..nu-i fa niciun apropo in accest timp si dupa o sa-ti ceara ea daca se excita.(daca vrei s-o exciti fara sa para ca vrei altceva de la ea fa asa:sarut-o pe gat, plimba-ti varful degetelor pe gatul ei(mrg nu stiu cum sa explic sper ca ai inteles), prinde-i buza cu delicatete, mana pe picior si oti rca dar nu foarte sus ca o vei face sa iti ceara ea sa ajung cu mana mai sus..mrg e greu de explcat dar presupun ca te descurci tu si ai ionteles ideea si nu-i pune pe cur sau pe sani.2 saptamani sacrifica-te si tu si fa-i pofetele si dupa o sa te roage ea..depinde si de fata si de felul ei de a se excita dar sper sa mearga si la ea:*succes:*