| anonim_4396 a întrebat:

batting eyelashesdeci problema mea este ca eu si prietenul meu am ajuns sa nu ne prea interesam unul de altul, adica pasiunea se cam stinge.(am 16 ani, el 22 suntem impreuna de 9 luni, nu am facut inca dragoste)batting eyelashesma gandesc ca poate diferenta de varsta e cauza deoarece daca la inceput era ok acum vad ca are nevoie de mai mult timp pentru munca, prieteni de varsta lui s. a. as vrea sa discut despre asta cu el, chiar azi am stabilit sa ne vedem sa vorbim.intrebarea mea este :cum/ce as putea sa-i spun? daca ajungem la despartire eu ce fac? intreb deoarece m-am atasat mult de el, fiind primul meu prieten.are raspuns la toate intrebarile, e ca un idollaughing) si tin la el.deci problema este obisnuinta...intr-adevar nu-l mai iubesc dar m-am obisnuit cu el da' nu mai merge si nu stiu ce sa fac, si sunt sigura ca o sa sufar daca ne despartim.ooff.va rog dati-mi niste sfaturi!sad sad

Răspuns Câştigător
| ~p!$iii~ a răspuns:

Din cate ai zis nu il mai iubesti
si stai cu el doar din obisnuita
Pai.are balta peste, chiar daca te'ai atasat d el
e clar ca ceva intre voi a inceput sa scartaie
si nu stii daca el mai tine la tinehappy
Vorbiti absolut TOT ce simtit.
poate asa se for diminua problema dintre voihappy
Succes:*

5 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Suferi putin si iti trece.
Nu are rost sa frecati gazu' aiurea daca nu mai va iubiti.

| buldog a răspuns:

Esti confuza! Daca ai suferi cand va despartiti, e clar ca inca mai ti la elwinking Spune-i ce simti si anume ca tu simti ca nu mai sunteti cum erati si ca nu vrei sa "o lasati mai moale"...
spune-i-o direct si arata-i ca iti pasa!
Bafta!

| nury a răspuns:

xonhlxo pai normal ca tine la mine, nu se pune problema...ms pentru sfat.batting eyelashes tie fundabig grinbatting eyelashes

| Bianca_papusha a răspuns:

Poi fa ce crezi tu ca e mai bine pentru tine...si totodata nu uita ca ai numa 16 ani, Esti in spuma tineretii baieti scandaluri alea alea nu ai de ce sa suferi
Aceeiasi varsta o am si eu ca tine si iubitul meu 23 de ani si cam inteleg prin ce treci
O sa-ti para rau putin timp dar ai sa realizezi ca vitorul suna bine...
Mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am trecut si eu prin asa ceva sa zicem.eu m-am despartit de prietenul meu acum 4 luni si am fost cu el 4 ani.si am suferit enorm dar dupa aceea mi.am dat seama ca nu merita.eu as zice sa vb cu el deschis si sa va intelegeti. oricum odata si odata tot se terminabig grin