| anonim_4396 a întrebat:

Deci,sa incep. Cunosc o fata inca de la gradinita si de un an simt ca m-am indragostit de ea! O cheama Narcisa si stie tot ce simt pentru ea,tin sa mentionez ca mi-a spus ca si ei ii place de mine. I-am scris cateva poezii despre tot ce simt, dar problema este ca sunt mai mic cu un an si nu stiu daca ma place in adevaratul sens al cuvantului sau doar ca o fac sa rada si ne cunoastem de mult.Deci intrebarea mea este : Cum as putea sa aflu daca ea chiar ma place sau cum ar trebui sa o intreb? (nu sunt timid, spun totul pe fata, dar cu ea e altfel)

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu poti afla niciodata ce gandeste cu adevarat o fata, asa ca ori ai incredere in sinceritatea ei, ori judeci lucrurile dupa cum se poarta cu tine.

1 răspuns:
| simonamaria a răspuns:

Cu ea e altfel tocmai pentru ca o placi.dar discuta liber e cel mai bine.si daca esti mai mic ce? am avut prieten mai mic cu doi ani si ne-am inteles foarte bine.Succes!