| anonim_4396 a întrebat:

Deci! Sall :-)
Am o problema! Eu am avut anul trecut un iubit pentru cam 6 luni sau 7 cred :-\.El acum s-a mutat de la scoala noastra.A spus ca vom fi prieteni si ca nimeni nu ne va desparti ca prieteni! De un timp are o iubita! Pe mine nu ar trebui sa ma deranjeze dar totusi tot la asta ma gandesc! De cand a inceput semestrull 1 a venit un baiat de care tot mai mult imi place, iar toata lumea imi zice ca ma face proasta si draguta, frumoasa.Acum el nu ma place cred, iar eu il plac foarte mult doar ca mai demult l-am refuzat adica nu i-am raspuns la la avansuri pentru ca nu puteam sa il uit pe celalalt dar acum nu mai imi place de el! Intrebarea e cum as putea sa il recapat? Sau mai l-as uita?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu prea inteleg ce inseamna ultima ta intrebare, dar se pare ca ai dreptate, nu merita sa-l recapeti!

| LoveTenis a răspuns (pentru neutrino):

Am gresit; intrebarea era:sau mai bine l-as uita :-))

| Adikis a răspuns:

In primul rand as vrea sa spun o gluma : La o despartire cand 2 isi spun ca raman prieteni este de parca cineva ti-ar zice tie ca ti-a murit cainele dar poti sa il pastrezi laughing). In al doilea rand sunt convins de faptul ca al doilea baiat a spus ca esti proasta si draguta pentru ca s-a ofticat pentru ca nu l-ai vrut.Ce ti-as sugera eu este sa incerci, deoarece incercarea moarte nu are! El a spus ca esti proasta si draguta pentru ca cel mai probabil te place dar se oftica pentru ca l-ai refuzat si nu poti fi a lui.

| gabriel6426 a răspuns:

Du-te la el spuei ca il placi, ca pe fostul nu-l mai recapeti